Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, LT- 03107 Vilnius, Tel. (8 5) 265 1137
El.p. lvat@archyvai.lt,faks. (8 5) 265 2314, kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

INFORMACINĖS SISTEMOS

ELEKTRONINIO ARCHYVO INFORMACINĖ SISTEMA (EAIS)

Darbuotojams      Vartotojams

 

INTEGRALI ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ SISTEMA (I@PS)

Prisijungti 

ASMENŲ APTARNAVIMAS

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė, tel. (8 5) 265 2255, el. p. daina.cenyte@archyvai.lt

 

 

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Mūsų paskyros socialiniuose tinkluose

  

Norime pranešti, kad nuo kovo 13 d. valstybės archyvų skaityklos nedirbs ir fizinis asmenų priėmimas laikinai nebus vykdomas.

Apie valstybės archyvų skaityklų darbo ir fizinio asmenų priėmimo atnaujinimą informuosime pasikeitus situacijai dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo.

 

 

Naujienos

Vilniuje įvyko Šiaurės Baltijos regiono šalių seminaras, kuriame aptartos e. parašo ir e. dokumento temos

2012-09-19

Lietuvos Respublika 2012 metais koordinuoja Šiaurės Baltijos regiono šalių (toliau – NB8) bendradarbiavimo darbotvarkę, kurios vienas iš prioritetų – bendradarbiauti kuriant vieningą Europos skaitmeninę rinką. Puoselėjant NB8 tradiciją organizuoti susitikimus Šiaurės ir Baltijos šalims svarbiais klausimais, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, bendradarbiaudama su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija, 2012 m. rugsėjo 18 d. Vilniuje organizavo seminarą „Praktiniai e. parašo ir e. dokumento naudojimo aspektai skaitmeninėje vieningoje rinkoje“.

Seminare dalyvavo apie 50 NB8 šalių viešojo administravimo institucijų, kurių veikla susijusi su e. parašo ir e. dokumento sričių reguliavimu ir diegimu, atstovų. Buvo diskutuojama apie e. parašo ir e. dokumento vaidmenį ir naudą skaitmeninėje vidaus rinkoje, kalbėta apie tarpvalstybinę e. dokumento sąveiką NB8 šalių kontekste, pristatyti e. parašo ir e. dokumento nacionaliniai teisiniai, organizaciniai ir techniniai sprendimai, kalbėta apie būtinybę formuojant nacionalines pozicijas ieškoti bendrų NB8 sąlyčio taškų, taip stiprinant NB8 regiono įtaką ES. Atkreiptas dėmesys į tai, kad funkcionalios e. paslaugos sudaro veiksmingesnę sąveiką tarp viešojo sektoriaus ir visuomenės, sudarydamos galimybę gauti paslaugas elektroniniu būdu, todėl svarbu užtikrinti, kad verslo sektoriui būtų sudarytos sąlygos siūlyti pažangius ir naudingus sprendimus. Seminare buvo pateikta ir gerosios praktikos pavyzdžių, vienas jų – Lietuvos Respublikos susisiekimo ministro ir Ministro Pirmininko tarnybos atstovų pristatytas e. dokumentų, pasirašytų kvalifikuotu elektroniniu parašu ir atitinkančių ADOC specifikaciją, perdavimas saugoti į valstybės archyvus per Elektroninio archyvo informacinę sistemą.

 

_ _ _

 

 
 
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2012-09-19 15:11