Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, LT- 03107 Vilnius, Tel. (8 5) 265 1137
El.p. lvat@archyvai.lt,faks. (8 5) 265 2314, kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

INFORMACINĖS SISTEMOS

ELEKTRONINIO ARCHYVO INFORMACINĖ SISTEMA (EAIS)

Darbuotojams      Vartotojams

 

INTEGRALI ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ SISTEMA (I@PS)

Prisijungti 

ASMENŲ APTARNAVIMAS

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė, tel. (8 5) 265 2255, el. p. daina.cenyte@archyvai.lt

 

 

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Mūsų paskyros socialiniuose tinkluose

  

Norime pranešti, kad nuo kovo 13 d. valstybės archyvų skaityklos nedirbs ir fizinis asmenų priėmimas laikinai nebus vykdomas.

Apie valstybės archyvų skaityklų darbo ir fizinio asmenų priėmimo atnaujinimą informuosime pasikeitus situacijai dėl koronaviruso (Covid-19) plitimo.

 

 

Naujienos

Tartu (Estijos Respublika) vyko tarptautinė konferencija „Paslėpti lobiai“ (angl. „Hidden Treasures“)

2012-07-05

 

                     Birželio 26 – 28 dienomis Tartu vyko tarptautinė konferencija „Paslėpti lobiai“ (angl. „Hidden Treasures“), kurią organizavo Baltijos šalių paveldo tinklas (BaltHerNet), Estijos literatūros muziejus, Estijos nacionalinis muziejus ir Estijos nacionalinis archyvas. Šios konferencijos tikslas – skatinti archyvistų, bibliotekininkų, muziejininkų ir mokslo tyrėjų bendradarbiavimą, suteikti naujų idėjų toliau saugojant ir populiarinant Baltijos šalių dokumentinį paveldą, taip pat ir mažiau žinomus, bet vertingus emigrantų archyvus, kurie dar nesulaukė tyrinėtojų dėmesio. Konferencijoje buvo dalinamasi Anglijos, Australijos, Estijos, Jungtinių Valstijų, Kanados, Latvijos, Suomijos, Rusijos ir Švedijos patirtimis dokumentų fondų ir archyvų paieškos, grąžinimo bei tyrinėjimo srityse. Konferencijos metu Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos Informacijos ir dokumentų naudojimo skyriaus vyriausioji specialistė Ūllė Damasickienė perskaitė Lietuvos centrinio valstybės archyvo Dokumentų sklaidos skyriaus vedėjos Džiugintos Stankevičienės parengtą pranešimą tema „Lietuvos diplomatinių įstaigų dokumentai Lietuvos centriniame valstybės archyve“. Po pranešimo buvo pademonstruotas archyve saugomas trumpas dokumentinis filmas apie Estijos, Latvijos ir Lietuvos užsienio ministrų susitikimą Kaune 1924 m.
                      Konferencijos metu įvyko BaltHerNet narių visuotinis ataskaitinis susirinkimas, kuriame buvo įvertinta šio tinklo veikla ir 3 metų kadencijai išrinkta nauja taryba. BaltHerNet tarybos prezidente vėl buvo išrinkta Piret Noorhani. Jolanta Budriūnienė (LNB) ir Ūllė Damasickienė buvo išrinktos į BaltHerNet tarybą kaip Lietuvos atstovės.

 

_ _ _

 
 
Informaciją atnaujino: Ilona Nečiporenkienė, Informacijos ir dokumentų naudojimo skyrius
Informacija atnaujinta: 2012-07-09 11:43