Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, LT- 03107 Vilnius, Tel. (8 5) 265 1137
El.p. lvat@archyvai.lt,faks. (8 5) 265 2314, kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

INFORMACINĖS SISTEMOS

ELEKTRONINIO ARCHYVO INFORMACINĖ SISTEMA (EAIS)

 Pagalba

Darbuotojams      Vartotojams

INTEGRALI ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ SISTEMA (I@PS)

Pagalba

Prisijungti 

 

ASMENŲ APTARNAVIMAS

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė, tel. (8 5) 265 2255, el. p. daina.cenyte@archyvai.lt

 

 Pagalba

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Mūsų paskyros socialiniuose tinkluose

  

  

Valstybės archyvai jau dirba įprasta tvarka.

Lankantis valstybės archyvuose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones, laikytis kitų asmens higienos reikalavimų.

 

Naujienos

Jerevane vyko tarptautinis seminaras „Atminties veidai. Naujosios technologijos rankraštinio ir spausdintinio paveldo išsaugojime ir restauravime“

2011-11-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      2011 m, spalio 23-28 d. Jerevane vyko tarptautinis seminaras „Atminties veidai. Naujosios technologijos rankraštinio ir spausdintinio paveldo išsaugojime ir restauravime“ (Лики памяти. Новейшие технологии сохранения и восстановления рукописного и печатного наследия), kurį organizavo Mesropo Meštopo vardo senovės rankraščių tyrimo institutas „Matenadaran“. Seminare dalyvavo atminties institucijų atstovai iš NSV, Gruzijos ir Europos šalių. Seminaras vyko trijose sekcijose: restauratorių, saugotojų ir informacinių technologijų. Pirmoje sekcijoje buvo skaitomi pranešimai ir vyko praktiniai užsiėmimai, kuriuose Patricija Engel iš Austrijos supažindino su viduramžių rašalų neutralizavimo metodais, Lietuvos atstovė Dalia Jonynaitė su senovinių antspaudų restauravimo technologijomis ir kt. Antroje sekcijoje Estijos, Lietuvos, Moldovos ir Rusijos atstovai skaitė pranešimus, nagrinėjančius dokumentų ir knygų saugojimo, atrinkimo restauravimui problemas. Trečioje sekcijoje Armėnijos, Italijos, Prancūzijos ir Rusijos atstovai pristatė dokumentų skaitmeninimo technologijas, senovinių dokumentų skaitmeninimo bei prieigos problemas. Šioje sekcijoje Lietuvos valstybės istorijos archyvo direktorė Virginija Čijunskienė perskaitė pranešimą „Kultūros paveldo, saugomo Lietuvos valstybės istorijos archyve, skaitmeninimas“.

 

 

 

_ _ _

 
 
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2011-11-15 08:24