Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, LT- 03107 Vilnius, Tel. (8 5) 265 1137
El.p. lvat@archyvai.lt,faks. (8 5) 265 2314, kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

INFORMACINĖS SISTEMOS

ELEKTRONINIO ARCHYVO INFORMACINĖ SISTEMA (EAIS)

 Pagalba

Darbuotojams      Vartotojams

INTEGRALI ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ SISTEMA (I@PS)

Pagalba

Prisijungti 

 

ASMENŲ APTARNAVIMAS

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė, tel. (8 5) 265 2255, el. p. daina.cenyte@archyvai.lt

 

 Pagalba

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Mūsų paskyros socialiniuose tinkluose

  


Valstybės archyvai jau dirba įprasta tvarka.

Lankantis valstybės archyvuose rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones, laikytis kitų asmens higienos reikalavimų.

 

Naujienos

Lietuvos valstybės istorijos archyvo direktorė Virginija Čijunskienė apdovanota Archyvaro garbės ženklu

2018-11-29

Svečių, 2018 m. lapkričio 29 d. susirinkusių į Lietuvos valstybės istorijos archyvo dokumentų parodos „Dvarų planai“ atidarymą, laukė ne tik įdomi ekspozicija, bet ir malonus netikėtumas – Archyvaro garbės ženklu buvo apdovanota Lietuvos valstybės istorijos archyvo direktorė Virginija Čijunskienė, valstybės archyvuose besidarbuojanti jau daugiau kaip 40 metų.

Lietuvos valstybės istorijos archyvo direktorė Virginija Čijunskienė archyvų slenkstį peržengė daugiau kaip prieš keturis dešimtmečius, vos baigusi studijas Vilniaus universiteto Istorijos fakultete, kur buvo pasirinkusi archyvistikos specializaciją. 1977 m. savo karjerą ji pradėjo kaip Kino-foto-fono archyvo jaunesnioji mokslinė bendradarbė, 1979 m. pradėjo dirbti Lietuvos valstybės istorijos archyve vyresniąja moksline bendradarbe, nuo 1982 m. kone tris dešimtmečius vadovavo šio archyvo Dokumentų saugojimo ir apskaitos skyriui, kol laimėjusi konkursą 2011 m. buvo paskirta į direktoriaus pareigas.

Virginija Čijunskienė aktyviai dalyvauja akademinėje ir visuomeninėje veikloje: nuo 2000 m. skaito paskaitas Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto Knygotyros ir dokumentotyros instituto studentams, yra parengusi nemažai mokslinių straipsnių, pranešimų įvairiuose forumuose ir konferencijose – tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ji yra UNESCO programos Pasaulio atmintis (dokumentinis paveldas) nacionalinio komiteto narė, Standartizacijos departamento Technikos komiteto LST TK 81 „Kultūros vertybių išsaugojimas“ narė.


Įteikdamas šį garbingą apdovanojimą Lietuvos vyriausiasis archyvaras Dr. Ramojus Kraujelis, be kita ko, kalbėjo: „Džiaugiuosi turėdamas galimybę įteikti Archyvaro garbės ženklą Lietuvos valstybės istorijos archyvo direktorei Virginijai Čijunskienei – mūsų kolegei, ilgametei valstybinės archyvų sistemos darbuotojai, pasišventusiai savo srities profesionalei, kuri, regis, ne tik pati nė karto nėra suabejojusi savo pašaukimu, bet ir kitiems pasirengusi įrodyti, kad Archyvaras – skamba išdidžiai!“

Nuotraukų autorė Rūta Sakalauskienė.

 
 
Informaciją atnaujino: Andrius Zilnys, Dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo skyrius
Informacija atnaujinta: 2018-11-29 16:44