Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, LT- 03107 Vilnius, Tel. (8 5) 265 1137
El.p. lvat@archyvai.lt,faks. (8 5) 265 2314, kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

INFORMACINĖS SISTEMOS

ELEKTRONINIO ARCHYVO INFORMACINĖ SISTEMA (EAIS)

 Pagalba

Darbuotojams      Vartotojams

INTEGRALI ADMINISTRACINIŲ PASLAUGŲ SISTEMA (I@PS)

Pagalba

Prisijungti 

 

ASMENŲ APTARNAVIMAS

Asmenys aptarnaujami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

Informaciją teikia ir prašymus priima vyriausioji specialistė Daina Čenytė, tel. (8 5) 265 2255, el. p. daina.cenyte@archyvai.lt

 

 Pagalba

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Mūsų paskyros socialiniuose tinkluose

  


Valstybės archyvai jau dirba įprasta tvarka.

Lankantis valstybės archyvuose rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias kaukes, respiratorius ar kitas veido apsaugos priemones, laikytis kitų asmens higienos reikalavimų.

 

Naujienos

Už viso gyvenimo nuopelnus – keturis dešimtmečius, pašvęstus archyvaro profesijai – Archyvaro garbės ženklu apdovanota Emilija Kulišauskienė

2019-11-08

Lapkričio 7 d. Kauno regioniniame valstybės archyve buvo atidaryta paroda ,,Sporto sąjūdis Laikinojoje sostinėje“. Parodos atidarymo kulminacija tapo Kauno regioninio valstybės archyvo ilgametės darbuotojos Dokumentų naudojimo skyriaus vyresniosios archyvarės Emilijos Kulišauskienės apdovanojimas Archyvaro garbės ženklu. Garbingiausią profesinį apdovanojimą E. Kulišauskienei įteikė Lietuvos vyriausioji archyvarė Kristina Ramonienė, šiltų žodžių ilgametei archyvo darbuotojai negailėjo archyvo direktorius Gintaras Dručkus bei kiti kolegos.

Emilija Kulišauskienė – diplomuota istorikė. 1979 m. ji pradėjo dirbti jaunesniąja moksline bendradarbe tuometiniame Kauno valstybiniame archyve, kur netruko pelnyti kolektyvo pasitikėjimą ir pagarbą. 1988 m. E. Kulišauskienė buvo paskirta Dokumentų publikavimo ir panaudojimo skyriaus vedėja, o pastaruosius pora metų dirba Dokumentų naudojimo skyriaus vyresniąja archyvare.

Savo žiniomis ir atsidavimu archyvaro profesijai E. Kulišauskienė yra pelniusi ne tik kolegų, bet ir daugybės žmonių, su kuriais ji susiduria kasdienėje veikloje, pagarbą ir autoritetą. Tai viena iš tų Kauno regioninio valstybės archyvo darbuotojų, kurie kolektyvui ir visiems ją pažįstantiems žmonėms yra archyvaro – išmanančio savo darbą ir besąlygiškai atsidavusio savo profesijai – pavyzdys.

 
Informaciją atnaujino: Andrius Zilnys, Dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo skyrius
Informacija atnaujinta: 2019-11-08 11:45