Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, 03107 Vilnius, mob. 8 698 87 348
El.p. [email protected], kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

  

Sekite mus socialiniuose tinkluose

  

 

Naujienos

Integrali administracinių paslaugų sistema

2014-03-02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Integrali administracinių paslaugų sistema čia.

 

Net ir neprisijungę prie sistemos galite atlikti valstybės archyvuose saugomų dokumentų aprašų paiešką modulyje „Aprašų paieška“.

 

Paspaudę nuorodą „Prisijungti“, būsite nukreipti į Elektroninius valdžios vartus, kuriuose autentifikuositės ir galėsite toliau naudotis sistema:

 

Modulyje „Elektroninės paslaugosgalite pateikti prašymą išduoti juridinį faktą patvirtinančius dokumentus. Jums tereikia išsirinkti norimą paslaugą ir užpildyti elektroninę prašymo formą. Savo prašymų būsenas galite stebėti modulyje „Mano užsakymai“. Kokiu būdu pageidaujate gauti atsakymą iš valstybės archyvo, prašom nurodyti prašymo formos skiltyje „Papildoma informacija“.

 

Per Integralią administracinių paslaugų sistemą galite užsisakyti dokumentus į valstybės archyvo skaityklą. Tai galima padaryti dviem būdais:

 

Modulyje „Aprašų paieška“ susirasti norimą apskaitos vienetą (bylą) ir paspausti „Užsakyti“. Užsakius visas norimas bylas, paspaudus nuorodą „Krepšelis“ galima peržiūrėti užsakymą ir nurodyti norimą užsakymo įvykdymo datą ir laiką.

 

Jeigu modulyje „Aprašų paieška“ neradote norimo užsakyti apskaitos vieneto (bylos), paspaudę ant nuorodos „Krepšelis“ galite ranka suvesti norimo užsakyti apskaitos vieneto (bylos) informaciją: fondo numerį, apyrašo numerį, apskaitos vieneto numerį ir užsakyti.

Reikėtų įsidėmėti, kad vienu metu galima užsakyti ne daugiau kaip 10 bylų. Savo užsakymų būsenas galite stebėti „Mano užsakymai“ modulyje.

Tam tikrais atvejais dėl itin didelio skaitytojų srauto valstybės archyvas gali pavėlinti Jūsų užsakymo atlikimo laiką, todėl rekomenduojame prisijungus prie sistemos ar kitu būdu susisiekus su valstybės archyvu pasitikrinti, ar nepasikeitė Jūsų užsakymo įvykdymo laikas.

 

DĖMESIO! Jeigu Jūsų norimas užsakyti dokumentas yra skaitmenintas ir skelbiamas interneto svetainėje www.e-paveldas.lt , sistema Jums pasiūlys skaityti dokumentą būtent toje svetainėje ir neleis jo užsakyti.

Prie Integralios administracinių paslaugų sistemos jungtis ČIA.

 

 

 

Kilus klausimų prašome kreiptis į

Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnybos

Informacijos ir dokumentų naudojimo skyriaus

vyriausiąjį specialistą Andrių Zilnį

Tel. +370 5 265 2316

El. p. [email protected]

 
 
Informaciją atnaujino: Andrius Zilnys, Dokumentų ir archyvų valdymo ir naudojimo skyrius
Informacija atnaujinta: 2014-04-17 12:56