P. Butlerienės g. 9, 68306 Marijampolė, tel. (8 343) 92 991, faks. (8 343) 92 976,
el. p. marijampole@archyvai.lt, kodas Juridinių asmenų registre 304440683

 

Asmenų aptarnavimas

 

Asmenys aptarnaujami, jų prašymai, pareiškimai, skundai nagrinėjami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

 

 

 

 

 

 

 

INFORMUOJAME, KAD ARCHYVAS ATNAUJINO SKAITYKLŲ DARBĄ IR KONTAKTINĮ  ASMENŲ APTARNAVIMĄ.

Į ARCHYVO SKAITYKLAS ĮLEIDŽIAMI TIK IŠ ANKSTO UŽSIREGISTRAVĘ IR PATVIRTINIMĄ GAVĘ LANKYTOJAI.

 

Dėl išsamesnės informacijos apie Kauno regioninio valstybės archyvo skaityklų darbą žr. nuorodą „Skaitykla“

 

Atsižvelgdami į epidemiologinę situaciją rekomenduojame prašymus teikti nuotoliniu būdu

Elektroninio pašto adresais:

Marijampolėje – marijampole@archyvai.lt

Naudojantis integralia administracinių paslaugų sistema - I@ps 

Elektroninio archyvo informacinėje sistemoje EAIS arba per e – pristatymo sistemą 

PRAŠYMŲ FORMOS   

Užpildytus prašymus galima siųsti ir paprastu paštu. 

Informacija teikiama telefonais:

Marijampolėje: (8 343) 92 991

 

VISI ATVYKSTANTYS Į ARCHYVĄ PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIAS APSAUGOS PRIEMONES, MATUOTIS KŪNO TEMPERATŪRĄ IR PAKLUSTI ARCHYVO DARBUOTOJŲ NURODYMAMS BEI REIKALAVIMAMS, SUSIJUSIEMS SU COVID-19 GRĖSMĖMIS IR JŲ SUVALDYMU 

NEAPTARNAUJAMI LANKYTOJAI, KURIE KARŠČIUOJA, TURI ŪMIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ POŽYMIŲ, NESILAIKO ASMENS HIGIENOS (RANKŲ HIGIENOS, KOSĖJIMO ČIAUDĖJIMO ETIKETO), NEPAKLŪSTA ARCHYVO DARBUOTOJŲ NURODYMAMS BEI REIKALAVIMAMS, SUSIJUSIEMS SU COVID-19 GRĖSMĖMIS IR JŲ SUVALDYMU.

 

Sekite mus

 

KAUNO REGIONINIO VALSTYBĖS ARCHYVO MARIJAMPOLĖS FILIALO

DEKLARACIJA DĖL Į MUS BESIKREIPIANTIEMS ASMENIMS TEIKIAMŲ

PASLAUGŲ IR APTARNAVIMO KOKYBĖS

 

Naujienos

Kviečiame į parodą

2013-05-06

 

 

 

 

2013 metai paskelbti 1863 metų sukilimo metais. Šio sukilimo 150-mečio minėjimo renginiai, parodos, konferencijos ir edukaciniai projektai vyksta universitetuose, gimnazijose, muziejuose, savivaldybėse. Į šiuos renginius aktyviai įsijungė ir archyvai.

Parodų ciklas paminint sukilimo metines kovo mėnesį prasidėjo Suvalkuose (Lenkija), balandyje atidaryta paroda Kaune (kartu su tarptautine konferencija Vytauto Didžiojo universitete), o dabar pasieks ir Marijampolę. Paroda „Už Jūsų ir Mūsų laisvę. 1863 metų sukilimo atspindžiai archyvuose“ bus atidaryta Marijampolės kultūros centre gegužės 24 d. 16 val. Parodos dalyviai – Lietuvos, Lenkijos ir Baltarusijos archyvai.

Ekspozicijoje pamatysime gal jau istorijos mylėtojams žinomas, galbūt ir visai nematytas dokumentų kopijas, parinktas iš Lietuvos valstybės istorijos archyvo, Kauno apskrities archyvo, Vyriausiojo senųjų aktų archyvo (Varšuva), Baltarusijos Nacionalinio archyvo Minske ir Gardine fondų. Tai ir sukilėlių laikraščiai (lenkų, lietuvių, baltarusių kalbomis), sukilimo organizacijos nario priesaikos tekstas, vieno iš sukilimo vadų kunigo Antano Mackevičiaus tardymo protokolas, jo priešmirtinis laiškas. Čia bus pateiktos sukilėlių nuotraukos iš Lietuvos valstybės istorijos archyve saugomo albumo, taip pat carinės valdžios aplinkraščiai, nubaustųjų mirties bausme, tremiamųjų sąrašai ir pan.

„Už Jūsų ir Mūsų laisvę“. 1863 metų sukilimo 150 –osioms metinėms paminėti

 

 
 
Informaciją atnaujino: Danutė Baltrukonienė,
Informacija atnaujinta: 2016-11-02 11:53