P. Butlerienės g. 9, 68306 Marijampolė, tel. (8 343) 92 991, faks. (8 343) 92 976,
el. p. marijampole@archyvai.lt, kodas Juridinių asmenų registre 304440683

 

Asmenų aptarnavimas

 

Asmenys aptarnaujami, jų prašymai, pareiškimai, skundai nagrinėjami Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 d. nutarimu Nr. 875 patvirtintų taisyklių nustatyta tvarka.

 

Asmenis aptarnauja, informaciją teikia ir prašymus priima Daiva Bobinienė ir Danutė Baltrukonienė tel. (8 343) 92 991, el. p.  marijampole@archyvai.lt

 

Informuojame, kad dėl visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbto karantino lapkričio 9–27 dienomis valstybės archyvų skaityklos neveiks. Archyvo paslaugos teikiamos tik nuotoliniu būdu.

 

Sekite mus

 

KAUNO REGIONINIO VALSTYBĖS ARCHYVO MARIJAMPOLĖS FILIALO

DEKLARACIJA DĖL Į MUS BESIKREIPIANTIEMS ASMENIMS TEIKIAMŲ

PASLAUGŲ IR APTARNAVIMO KOKYBĖS

  

KAUNO REGIONINIO VALSTYBĖS ARCHYVO MARIJAMPOLĖS FILIALAS INFORMUOJA, KAD NUO 

2020 M. SPALIO 28 D. IKI ATSKIRO PRANEŠIMO: 

1. SKAITYKLOJE LANKYTOJAI NEAPTARNAUJAMI.  

2. PRAŠYMUS REKOMENDUOJAME TEIKTI NUOTOLINIU BŪDU:  

Elektroninio pašto adresu: marijampole@archyvai.lt 

Naudojantis integralia administracinių paslaugų sistema - I@ps 

Elektroninio archyvo informacinėje sistemoje EAISarba per e – pristatymo sistemą  

PRAŠYMŲ FORMOS   

Užpildytus prašymus galima siųsti ir paštu, adresu P. Butlerienės g. 9, 68306 Marijampolė. 

Informacija teikiama telefonu tel. (8 343) 92 991.  

 

VISI ATVYKSTANTYS Į ARCHYVĄ PRIVALO DĖVĖTI NOSĮ IR BURNĄ DENGIANČIAS APSAUGOS PRIEMONES, MATUOTIS KŪNO TEMPERATŪRĄ IR PAKLUSTI ARCHYVO DARBUOTOJŲ NURODYMAMS BEI REIKALAVIMAMS, SUSIJUSIEMS SU COVID-19 GRĖSMĖMIS IR JŲ SUVALDYMU 

NEAPTARNAUJAMI LANKYTOJAI, KURIE KARŠČIUOJA, TURI ŪMIŲ VIRŠUTINIŲ KVĖPAVIMO TAKŲ INFEKCIJŲ POŽYMIŲ, NESILAIKO ASMENS HIGIENOS (RANKŲ HIGIENOS, KOSĖJIMO ČIAUDĖJIMO ETIKETO), NEPAKLŪSTA ARCHYVO DARBUOTOJŲ NURODYMAMS BEI REIKALAVIMAMS, SUSIJUSIEMS SU COVID-19 GRĖSMĖMIS IR JŲ SUVALDYMU.

 

Naujienos

Rekonstruotas Marijampolės archyvo fasadas

2012-02-22

 

                    Rudenį Marijampolėje pradėti senamiesčio tvarkymo darbai. Šis projektas finansuojamas iš ES struktūrinių fondų, dalį finansavimo skiria ir Marijampolės savivaldybė. Šiuo projektu siekiama sukurti jaukią ir saugią viešąją erdvę, reprezentatyvų senamiesčio vaizdą atsižvelgiant į jo raidą bei istorines vertybes, kiek įmanoma atkuriant istoriškai susiformavusių gatvelių tinklą.

                   Senamiestis tvarkomas kompleksiškai: rekonstruojamos miesto centro zoną ribojančių gatvių atkarpos, šaligatviai, vandentiekio ir buitinių nuotekų, kanalizacijos tinklai, įrengiami dviračių takai, moderni apšvietimo sistema, naujai formuojami želdynai, tvarkomi skverai, atnaujinami visuomeninės paskirties pastatų fasadai (tarp jų ir Marijampolės apskrities archyvo). Bus tvarkomos ir vidinės senosios miesto dalies gatvės: P. Butlerienės gatvė ir skersgatvis ir kt. Prie P. Butlerienės gatvės esantis skverelis bus papuoštas skulptūromis bei įrengta tekančio vandens sienele.

                   Beveik visi pastatai P. Butlerienės gatvėje buvę sumūryti iš raudonų plytų, tik vėliau aptinkuoti. Aptinkuotas ir dabartinis Marijampolės apskrities archyvo pastatas.

 

 

                   Rekonstruojant, stengtasi atverti kuo daugiau autentiškumo, todėl pastato fasade buvo daromos raudonų plytų atodangos. Viso fasado atidengti nepavyko, tad buvo nuspręsta atidengti įdomias, charakteringas detales: piliastrus, įėjimo frontoną, užapvalintas kampines detales.

                   Nors dar darbai pačiam įkarštyje, tačiau archyvo pastatas pasitinka lankytojus gerokai pasikeitęs, išgražėjęs...

 

                    

Pastatas po fasado rekonstrukcijos                       Pastatas prieš fasado rekonstrukciją

_ _ _ 
 
 
Informaciją atnaujino: ,
Informacija atnaujinta: 2012-05-24 13:17