Maironio g. 28B, 44249 Kaunas , tel. (8 37) 32 31 11, faks. (8 37) 20 71 82
el. p. [email protected], kodas Juridinių asmenų registre 190765474,
Atsiskaitomoji sąskaita AB bankas „Swedbank“ LT81 7300 0100 0222 9404

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Apie projektą

          Kauno apskrities archyvas ir Marijampolės apskrities archyvas vykdo projektą „Lietuvos ir Baltarusijos archyvarų gebėjimų stiprinimas, identifikuojant ir puoselėjant lituanistinį dokumentinį paveldą Baltarusijos archyvuose“. Pagrindiniai projekto tikslai –  užmegzti ir vystyti abipusiai naudingą kaimyninių šalių archyvarų bendradarbiavimą, pasidalinti profesine patirtimi ir gerosios praktikos pavyzdžiais, puoselėti bendrą kultūros ir istorijos paveldą, identifikuoti bei atrinkti Baltarusijos nacionaliniame istorijos archyve saugomus su Lietuvos istorija susijusius archyvinius dokumentus, pagrindinį dėmesį skiriant dokumentams, susijusiems su Kauno ir Mariampolės miestų bei regionų istorija.  

         Tikimės, kad vykdant šį projektą abiejų šalių archyvistams atsivertų plačios įvairiapusio bendradarbiavimo bei profesinių gebėjimų stiprinimo galimybės. Baltarusijos archyvuose saugoma daug dokumentų, susijusių su Lietuvos istorija ir kultūra, o Lietuvos archyvuose – daug dokumentų, susijusių su Baltarusijos istorija ir kultūra. Dėl įvairių priežasčių didelė šių archyvinių dokumentų dalis vis dar nepatenka į Lietuvos ir Baltarusijos tyrinėtojų akiratį. Todėl yra labai svarbu atrinkti ir identifikuoti šiuos dokumentus idant jie būtų pristatyti visuomenei ir įtraukti tiek į Lietuvos, tiek ir į Baltarusijos tyrinėtojų mokslinę apyvartą. 

         Projekto pradžia: 2013 m. gegužės 31 d.

         Projekto pabaiga: 2013 m. lapkričio 1 d.

         Projekto partneris – Nacionalinis Baltarusijos istorijos archyvas.

         Projektas finansuojamas iš Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos lėšų.

         Projekto vadovas – Kauno apskrities archyvo Veiklos adminsitravimo ir elektroninių dokumentų skyriaus vedėja Kristina Stanišauskė. Tel. (8 37) 32 31 11; el. p. [email protected]

 

 

Informaciją atnaujino: Jelena Solnceva, Veiklos administravimo ir skaitmeninių dokumentų skyrius
Informacija atnaujinta: 2013-10-21 15:44