Biudžetinė įstaiga, Mindaugo g. 8, 03107 Vilnius, mob. 8 698 87 348
El.p. [email protected], kodas Juridinių asmenų registre 188697087
Darbo laikas: I–IV 8.00–17.00, V 8.00–15.45, pietų pertrauka 12.00–12.45.
Papildomai asmenų prašymai priimami pirmadieniais ir antradieniais iki 18 val.

VIRTUALIOS PARODOS

Čia galite peržiūrėti visų virtualių parodų ekspozicijas.

NAUJAUSIOS IKI 2017m. IKI 2012m.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Įveskite pašto adresą ir gaukite naujienas pirmieji
RSS naujienos
 

 

Darbuotojai

Andrius Zilnys

2020-06-26

Valstybės tarnautojas atlieka šias funkcijas:

 1. Apdoroja su sprendimų įgyvendinimu susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja su sprendimų įgyvendinimu susijusios informacijos apdorojimą.
 2. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
 3. Nagrinėja prašymus ir kitus dokumentus sudėtingais klausimais dėl sprendimų įgyvendinimo veiklų vykdymo, rengia sprendimus ir atsakymus arba prireikus koordinuoja prašymų ir kitų dokumentų sudėtingais klausimais dėl sprendimų įgyvendinimo veiklų vykdymo nagrinėjimą arba prireikus koordinuoja sprendimų ir atsakymų rengimą.
 4. Organizuoja sprendimų įgyvendinimo procesą arba prireikus koordinuoja sprendimų įgyvendinimo proceso organizavimą.
 5. Rengia ir teikia pasiūlymus su sprendimų įgyvendinimu susijusiais klausimais.
 6. Planuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklas arba prireikus koordinuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklų planavimą.
 7. Prižiūri su priežiūros ir (ar) kontrolės veiklomis susijusių sprendimų, rekomendacijų, nurodymų vykdymą arba prireikus koordinuoja su priežiūros ir (ar) kontrolės veiklomis susijusių sprendimų, rekomendacijų, nurodymų vykdymo priežiūrą.
 8. Rengia ir teikia informaciją su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
 9. Rengia ir teikia pasiūlymus su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais klausimais.
 10. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl priežiūros ir (ar) kontrolės arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl priežiūros ir (ar) kontrolės rengimą.
 11. Kontroliuoja, kaip valstybės archyvai laikosi valstybės archyvų skaityklų darbo organizavimo reikalavimų, teikia siūlymus dėl valstybės archyvų skaityklų darbo tvarkos tobulinimo.
 12. Vykdo LVAT valdomų valstybės informacinių sistemų ir dokumentų valdymo sistemos administratoriaus funkcijas, kaupia informaciją ir teikia siūlymus dėl LVAT valdomų informacinių sistemų plėtros.
 13. Koordinuoja ir kontroliuoja, kaip teikiamos LVAT dokumentų valdymo sistemos ir LVAT valdomų valstybės informacinių sistemų techninės priežiūros paslaugos, teikia konsultacijas sistemų naudotojams.
 14. Atlieka informacinių technologijų srities ar LVAT valdomų informacinių sistemų ir priemonių techninės priežiūros paslaugų mažos vertės viešuosius pirkimus.
 15. Pagal kompetenciją atstovauja LVAT Europos Sąjungos institucijose ir jų darbo organuose, kuriuose svarstomi valstybinei archyvų sistemai aktualūs informacinių sistemų klausimai.
 16. Pavaduoja LVAT valstybės tarnautoją, atsakingą už aprašų duomenų Elektroninio archyvo informacinėje sistemoje tvarkymą, vertinimą ir valstybės archyvų pateiktų jų saugomų dokumentų aprašų aprobavimą.
 17. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.

 

Valstybės tarnautojas turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:

 1. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:

išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;

 studijų kryptis – informacijos paslaugos;

 studijų kryptis – informacijos sistemos;

arba:

 išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;

2. darbo patirties trukmė – ne mažiau kaip 1 metai.

3. Užsienio kalbos mokėjimo reikalavimai;

kalba – anglų;

kalbos mokėjimo lygis – B1. 

 
Informaciją atnaujino: Agnė Vilkišienė,
Informacija atnaujinta: 2023-03-16 08:48